Molim sačekajte
Imajte na umu, da naš portal koristi kolačiće sačuvane na uređaju korisnika. Korišćenje ovog Web-site predstavlja prihvatanje uslova Portala.
Ovde možete pročitati uslove našeg portala

Niezależnie od tego, czy B2C, czy B2B, w pracy lub w domowym biurze CHERRY oferuje szeroką gamę niezawodnych myszy, klawiatur, zestawów biurkowych i akcesoriów.

OFICJALNA STRONA CHERRY
CHERRY to innowacyjne produkty najwyższej jakości. Zawsze szukamy inteligentnych rozwiązań projektowych i innowacji technicznych, aby poprawić wydajność naszych klientów, niezależnie od tego, czy używają naszego sprzętu w biurze, czy do gier. To właśnie napędza nas w codziennej pracy i sprawia, że rozwijamy najnowocześniejsze produkty. To osiągnięcie jest regularnie nagradzane różnymi uznanymi nagrodami za wzornictwo. Z dumą przestawiamy ich wybór poniżej.

The Plus X Award - to największa na świecie nagroda za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia.
The German Design Awards - to najwyższa nagroda Niemieckiej Rady Wzornictwa.
The Red Dot Award - zapewnia projektantom i firmom platformę do oceny dobrego designu.
The iF Design Award - została uznana za arbitra jakości doskonałego wzornictwaKATALOG PRODUKTÓW CHERRY

Sprawdź, czym Cherry może Cię zaskoczyć.


PRZEMYSŁ

Profesjonalne klawiatury o ergonomicznej, elastycznej konstrukcji zostały opracowane tak, aby doskonale radziły sobie nawet w najbardziej niesprzyjających środowiskach produkcyjnych.

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

CHERRY uosabia zaufanie jak żadne inne - CHERRY Security podąża za tą wizją dzięki innowacyjnym produktom w dziedzinie czytników kart inteligentnych, terminali zdrowotnych i biometrii odcisków palców.

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO, CZEGO SZUKAŁEŚ?
skontaktuj się z:

Krzysztof Bonisławski
Peripherals & Components Team Manager
mob. (+48) 728 426 128
Krzysztof.Bonislawski@ingrammicro.com
Ingram Micro Vendor ROOM: