Please wait...
By continuing to browse our website, you agree to our use of cookies. If you do not consent to the use of cookies, please alter your browser settings or do not use our website. For more information, visit our Privacy Policy.
Aici puteti citi termenii portalului nostru

Vendor Room Cherry

Niezależnie od tego, czy B2C, czy B2B, w pracy lub w domowym biurze CHERRY oferuje szeroką gamę niezawodnych myszy, klawiatur, zestawów biurkowych i akcesoriów.

OFICJALNA STRONA CHERRY
CHERRY to innowacyjne produkty najwyższej jakości. Zawsze szukamy inteligentnych rozwiązań projektowych i innowacji technicznych, aby poprawić wydajność naszych klientów, niezależnie od tego, czy używają naszego sprzętu w biurze, czy do gier. To właśnie napędza nas w codziennej pracy i sprawia, że rozwijamy najnowocześniejsze produkty. To osiągnięcie jest regularnie nagradzane różnymi uznanymi nagrodami za wzornictwo. Z dumą przestawiamy ich wybór poniżej.

The Plus X Award - to największa na świecie nagroda za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia.
The German Design Awards - to najwyższa nagroda Niemieckiej Rady Wzornictwa.
The Red Dot Award - zapewnia projektantom i firmom platformę do oceny dobrego designu.
The iF Design Award - została uznana za arbitra jakości doskonałego wzornictwaKATALOG PRODUKTÓW CHERRY

Sprawdź, czym Cherry może Cię zaskoczyć.


PRZEMYSŁ

Profesjonalne klawiatury o ergonomicznej, elastycznej konstrukcji zostały opracowane tak, aby doskonale radziły sobie nawet w najbardziej niesprzyjających środowiskach produkcyjnych.

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

CHERRY uosabia zaufanie jak żadne inne - CHERRY Security podąża za tą wizją dzięki innowacyjnym produktom w dziedzinie czytników kart inteligentnych, terminali zdrowotnych i biometrii odcisków palców.

NIE ZNALAZŁEŚ TEGO, CZEGO SZUKAŁEŚ?
skontaktuj się z:

Krzysztof Bonisławski
Peripherals & Components Team Manager
mob. (+48) 728 426 128
Krzysztof.Bonislawski@ingrammicro.com
Ingram Micro Vendor ROOM: