Please wait...
Please note, our website uses cookies saved in the end user's equipment. Use of this website constitutes acceptance of the Rules of the portal.
Here you can read the terms of our portal

Witamy w Lifesize Room

Lifesize jest firmą komunikacyjną działającą w chmurze, oferującą rozwiązania contact center i spotkania wideo dla współczesnych firm a także urządzenia do wideokonferencji, które spajają całą ofertę.

Wiodące rozwiązania Lifesize w chmurze łączą klientów, agentów contact center i pracowników dzięki rozwiązaniom zaprojektowanym z myślą o dzisiejszym cyfrowym świecie. Bezpieczne, skalowalne i niezawodne, ze zintegrowanymi możliwościami i interoperacyjnością na prawdziwie globalną skalę.

Rozwiązania Lifesize Meeting Solutions zostały zaprojektowane z myślą o tym, jak prawdziwi ludzie komunikują się i współpracują w dzisiejszych czasach. Ich ujednolicone oprogramowanie w chmurze i platforma systemu sal konferencyjnych zapewniają bezproblemowe prowadzenie spotkań w jakości HD, które jest łatwe do wdrożenia i użytkowania. Lifesize oferuje maksymalną elastyczność aplikacji i możliwość dostosowania do potrzeb klienta, a jednocześnie zapewnia jakość i skalowalność bez kompromisów.NOWOŚCI I PROMOCJEWIEDZA DO
WYKORZYSTANIA


MATERIAŁY WIDEO

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

skontaktuj się z:

Ingram Micro Vendor ROOM: